Aнонси

усі анонси
Новини » Події 182 Читать эту новость на русском

Хомчак: Під час розведення військ ЗСУ відійдуть на позиції 2016 року

Руслан Хомчак. Фото Ратинський В'ячеслав / УНІАН

Начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак розповів, що розведення військ на Донбасі буде дзеркальним, на відстань одного кілометра від лінії зіткнення в обидва боки, при цьому українські військові відійдуть на позиції, які займали три роки тому.

«Нові позиції українських військових будуть там, де вони були у 2016 році, коли вперше відбулося розведення сил у цьому районі. Підрозділи ЗСУ і надалі повністю контролюватимуть ситуацію», - повідомив Хомчак під час робочої поїздки в район проведення Операції об'єднаних сил, пише Інтерфакс.

У свою чергу міністр оборони України Андрій Загороднюк зазначив, що українські військові відійдуть на відстань, яка в разі порушення домовленостей незаконними збройними формуваннями дозволить ЗСУ відразу повернутися назад.

«Для цього створено всі передумови, розроблено відповідний план з урахуванням саме такої ситуації», - зазначив міністр оборони й додав, що координати місць розведення є в Мінських угодах, їх було нанесено ще в 2014 році.

Нагадаємо, 1 жовтня на переговорах у Мінську домовились розвести сили біля Петрівського та Золотого. Після цього має бути узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки», заявили в Кремлі.

В українському Міноборони повідомили, що ЗСУ технічно готові до розведення військ у Петрівському та Золотому. В ОБСЄ заявили, що розведення має початися 7 жовтня.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що розведення сил і засобів в Золотому і Петровському не почалося 7 жовтня, оскільки кілька днів тому бойовики обстріляли ці населені пункти.

 

 

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News