Група нардепів просить ДБР та НАБУ відкрити провадження проти Ткаченка

Олександр Ткаченко. Фото УНІАН

Група народних депутатів (фракція "Опозиційна платформа - За життя") звернулася до Державного бюро розслідувань та Національного антикорупційного бюро з проханням порушити кримінальне провадження проти свого колеги від політичної партії "Слуга народу" Олександра Ткаченка, який від недавна претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації.

Про це йдеться у відповідних депутатських зверненнях, які є у розпорядженні ІА ZIK.

Зокрема, народні обранці стверджують, що Олександр Ткаченко, будучи головою комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики вчинив  злочини, передбачені ч. 2 ст. 344, ч. 1 ст. 14 та ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, а саме - незаконний вплив у будь-якій формі на народних депутатів України з метою добитися прийняття незаконних рішень, зловживання владою та службовим становищем.

За їхніми словами, Ткаченко лобіював ухвалення Верховною Радою законопроєкту, який допускає приватизацію ЗАТ "Одеська кіностудія", а та в свою чергу становить для нього особистий інтерес. Про це свідчать дані із його декларації, яка була оприлюднена 3 жовтня.

 

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що народний депутат від політичної партії "Слуга народу" Олександр Ткаченко подав декларацію у Національне агентство з питань запобігання корупції. У ній він зазначив, що претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації (КМДА). І згодом це підтвердив.

Loading...