Військовий експерт назвав проблему президента Зеленського у секторі оборони й безпеки

ZIK

Президент Володимир Зеленський повинен посилити сектор оборони і безпеки, і друга хвиля призначень має відбутися вже у грудні. Якщо такої хвилі не буде, надалі ситуація лише ускладнюватиметься.

Про це в ефірі програми «Кожен з нас президент» на телеканалі ZIK заявив військовий експерт Олег Старіков.

Експерт зауважив, що вбачає проблему президента Володимира Зеленського у тому, що у нього слабкий кадровий склад сектору оборони і національної безпеки.

«Тобто у нього є політична воля, а хто виконавці – вони дуже слабкі. У Порошенка було навпаки – не було політичної волі, а були лише слова. На внутрішній ринок він одне говорив, на зовнішній ринок він підписував те, що зараз вилазить, ми це бачимо, а виконавці у нього більш-менш були. Тому, щоб зараз врегулювати, вийти зараз на стратегічне вирішення проблеми, президент Зеленський повинен посилити сектор оборони і безпеки», – заявив Олег Старіков.

Гість програми нагадав про нещодавнє призначення секретаря РНБО, а його головне завдання, наголосив Олег Старіков, – посилити кадровий потенціал Радбезу.

«Бо якщо він зараз його не посилить, то я можу сказати, що, у принципі, нічого не зміниться», – вважає експерт.

Олег Старіков зауважив, що Генеральний штаб працює, дає рішення президенту для затвердження, проте комунікації немає: «Ми ж бачимо, що виходить представник Міністерства оборони. Він дає, в основному, зведення щодо того, що відбувається на фронтах, а люди, які можуть вийти і розказати, що буде у стратегічно для вирішення конфлікту, ми цього не бачимо... Тому у грудні має відбутися друга хвиля призначень», – заявив Олег Старіков.

З його слів, якщо такої хвилі не буде, надалі ситуація лише ускладнюватиметься.

Нагадаємо, 3 жовтня президент Володимир Зеленський призначив Олексія Данілова секретарем Ради національної безпеки і оборони України.

Loading...