Новини » Події 7 жовтня, 2019, 10:37
В ОРДЛО проводять «перепис населення», – розвідка
<nbsp;>

З 1 жовтня на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях російські окупаційні адміністрації розпочали т.зв. «перепис населення».

Про це повідомляє пресцентр Міноборони.

«За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російські окупаційні адміністрації з 1 жовтня ц.р. розпочали т.зв. «перепис населення» на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях. Перепису підлягають всі особи, які були прописані до 2014 року на тимчасово окупованих територіях. Під час анкетування місцевих жителів збирається як традиційна інформація, у т.ч. про вік, національність, освіту тощо, так і специфічна, що стосується офіційного чи неофіційного працевлаштування, у державних чи приватних установах та питання, що пов’язані з громадською активністю», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що при цьому, анкетування у певної частини громадян викликало обурення через необхідність давати відповіді, які можуть слугувати для формування персоніфікованих досьє і у подальшому використанні окупантами для обмеження прав і свобод опитаних.

Нагадаємо, від початку поточної доби, 7 жовтня, на лінії бойового зіткнення зафіксовано 7 прицільних обстрілів позицій Об’єднаних сил з боку російсько-окупаційних військ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 04:55 :28