Сакварелідзе про парламентські амбіції: Сидіти там, як сидить Вакарчук, я не хочу

ZIK

Якась частина першої хвилі призначень завжди змивається, бо вона не ліпиться разом.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив юрист, ексзаступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе.

Ведуча Наташа Влащенко поцікавилася у Давида Сакварелідзе, чи було б йому цікаво повернутися у велику політику. Гість студії запевнив, що він із великої політики не виходив: «Поки що однією ногою я все одно там».

Ведуча уточнила щодо бажання взяти участь у парламентській частині великої політики.

«Ні, я у цьому парламенті поки що не бачу себе і не хочу, бо цей парламент повністю поки що працює на одну команду, так скажемо, зібраний навколо однієї команди. Там сидіти, як сидить Вакарчук, я не хочу, наприклад… Хтось увірвався у цей парламент, що ми там, – зайшли і нічого не роблять. Тобто, коли більшість – в однієї партії і є великі надії, я і так буду їх підтримувати у хороших починаннях. Критикувати теж буду, якщо вони припускатимуться помилок. Тобто те, що я сьогодні не у команді Зе, це мені розв’язує руки, за великим рахунком. Тобто партійна дисципліна Зеленського мене не сковує, тому я задоволений, що я зараз не у парламенті, більше часу для себе якось можу виділити. Я насолоджуюся тією свободою, яка у мене є, я не перебуваю у субординації когось, я вільна людина», – заявив Давид Сакварелідзе.

Ведуча уточнила, чи у нього немає жодних образ, що його не покликали. Давид Сакварелідзе відповів: «Ні, немає жодних абсолютно, бо я доросла, зріла людина, незважаючи на мій вік, я вже у політиці давно і в різних країнах, і  розумію, що психологічно не можна на це ображатися. Коли їм буде дуже складно, я завжди готовий підставити їм своє плече. Ну, потрібно їм дати можливість себе проявити».

«Ще додатково вам скажу, що зазвичай, з мого скромного досвіду, перша хвиля призначень – завжди змивається якась частина, бо вона не ліпиться разом. Зазвичай туди потрапляють пристосуванці, вони більше розмовляють, говорять, ніж роблять. Вони відпадають, відповідно, там проявляються справжні люди, готові займатися справами. Тому тут буде кілька хвиль призначень і «каруселей», ротацій різних посадових осіб, тому нічого трагічного тут нема. Буде образливо і шкода, якщо країна знову втратить час і будуть зволікати – ось це буде насправді сумно», – заявив гість програми.

Повне відео програми «HARD з Влащенко» із гостем Давидом Сакварелідзе можна переглянути за посиланням.

Як повідомляли, раніше Давид Сакварелідзе заявляв, що, якщо Володимир Зеленський не покаже «жорстку руку» за перші три місяці, то він втратить все.

Loading...