Радуцький: Нині збирати полуницю у Польщі вигідніше, аніж працювати медсестрою

ZIK

Корупцію в Україні неможливо побороти лише за допомогою силових відомств. Слід створити такі умови в країні, щоб корупція була нецікава, а особливо – лікарям.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України від «Слуги народу», голова парламентського Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, радник міністра з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький.

Нагадаємо, 7 жовтня у Рівному відбулося виїзне засідання Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Нардеп, коментуючи питання щодо подолання корупції у медичній сфері, заявив, що ситуація із лікарями в Україні доведена до крайнощів, проте, наголосив він, проте це не дає права медикам порушувати закон.

«Корупцію ми не можемо побороти тільки силовими відомствами. Ми маємо створити такі умови в країні, щоб корупція була нецікава. І особливо – для лікарів, бо лікарі – це наше життя. Ми маємо підвищити взагалі рівень медичної допомоги і маємо зробити ринкові умови праці лікарів, щоб у нас не було такої історії, що сьогодні збирати полуницю у Польщі вигідніше, аніж працювати медичною сестрою у лікарні, і оце – ганьба нашому суспільству», – заявив Михайло Радуцький.

Як повідомляли, Під час обшуку у завідувача відділу трансплантації та хірургії печінки Національного інституту трансплантології вилучили мільйон доларів.

Loading...