Новини » Політика 7 жовтня, 2019, 14:03
Ми увійшли в еру всіх дострокових виборів, - Анне Бикова
Анне Бикова, політичний консультант. Фото inpolit.org
Анне Бикова, політичний консультант. Фото inpolit.org

Дострокові вибори у Києві таки відбудуться, бо оновлення влади - це те, що потребує суспільство. Вибори вигідні усім верствам населенням, зокрема, нашим «небожителям».

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловила політтехнолог, директор політичного агентства AG Group Анне Бикова.

Ведуча поцікавилася, чи будуть у Києві дострокові вибори. У відповідь вона зазначила, що схиляється до думки, що дострокові вибори таки будуть.

«І взагалі ми увійшли в еру усіх дострокових виборів, бо оновлення влади це те, що потребує суспільство. Запит на несистемність включає цей пункт, на мою думку, а також важливо й те, що це вигідно усім верствам населенням, зокрема, нашим небожителям, політикам вищого ґатунку. Нові кадри, ми бачимо, іноді не нові, а нові кадри старих: поплічники, родичі», - пані Бикова.

За її словами, політика іноді дорожча за гроші, і новий виборчий кодекс, нове законодавство, як і старе, не є досконалим та не виключає маніпуляцій і фальсифікацій, які були раніше.

«Тож я зневірена новою виборчою системою, як її зараз позиціонують і не бачу шансів на її упрозорення та покращення», - констатувала Анне Бикова.

Як повідомлялось раніше, Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт №2143-3 про внесення змін до Закону України «Про столицю України - місто-герой Київ».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 08:44 :19