Новини » Спорт 7 жовтня, 2019, 13:24
«Ман Сіті» Олександра Зінченка програв «Вулвергемптону» у матчі чемпіонату Англії
Український півзахисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко не допоміг «містянам» уникнути другої поразки в чемпіонаті Англії в матчі проти «Вулверхемптон» / ukrinform.ua

У восьмому турі англійської Прем’єр-ліги «Манчестер Сіті» футболіста національної збірної України Олександра Зінченка на власному стадіоні приймав «Вулверхемптон» і зазнав поразки з рахунком 0:2.

Як повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу (УАФ), Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко розпочав матч в запасі і вийшов одразу по перерві на другий тайм замість Вокера.

«Ман Сіті» вдруге в сезоні програв в АПЛ. У гостей два голи в активі Траоре.

Після восьми турів у «Манчестер Сіті» залишилось 16 очок. Команда Хосепа Гвардіоли посідає друге місце в АПЛ. Але відставання від лідера і головного конкурента в боротьбі за титул – «Ліверпуля» складає вже вісім очок.

Додамо, що в цьому сезоні Олександр Зінченко провів у складі «містян» дев’ять матчів.

2019-10-22 16:58 :02