Новини » Львів Читать эту новость на русском

Державіаслужба призупинила ліцензію авіакомпанії, вантажний літак якої впав на Львівщині

Державна авіаційна служба припинила дію сертифіката експлуатанта авіакомпанії «Україна-Аероальянс», вантажний літак якої здійснив аварійну посадку під Львовом 4 жовтня.

Про це повідомляє пресслужба Державіаслужби.

«Наказом Державної авіаційної служби України від 04 жовтня 2019 року № 1334 припинено з 00 годин 00 хвилин (UTC) 05-го жовтня 2019 року дію Сертифіката експлуатанта приватного акціонерного товариства «АВІАКОМПАНІЯ «УКРАЇНА-АЕРОАЛЬЯНС» № UKАварія Ан-12 на Львівщині: авіакомпанії призупинили ліцензію 023», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наказ прийнято на підставі рішення постійно діючої Комісії з питань сертифікації експлуатантів, організацій з технічного обслуговування і підтримання льотної придатності, розробників та виробників авіаційної техніки, навчальних закладів з підготовки льотного складу в Україні, льотного і технічного персоналу (Протокол № 46 від 04 жовтня 2019 року).

Нагадаємо, 4 жовтня о 07:10 до ДСНС надійшла інформація, що при заході на посадку на відстані 13,7 км до міжнародного аеропорту «Львів» зник з радару транспортний літак Ан-12.

Він здійснював перевезення вантажу (попередньо автозапчастини) з аеропорту Віго (Іспанія) до аеропорту Львів, на борту перебувало 8 чоловік, з них 7 членів екіпажу та одна особа, що супроводжувала вантаж.

Станом на 07:29 один член екіпажу вийшов на зв’язок та повідомив, що літак Ан-12 здійснив аварійну посадку. Згодом його знайшли рятувальники на відстані 1,5 км від злітно-посадкової смуги. 

Внаслідок падіння літака п’ять осіб загинуло, трьох членів екіпажу підрозділами ДСНС деблоковано та передано працівникам швидкої медичної допомоги (стан важкий).

Loading...