У Португалії стартували парламентські вибори

Вибори у Португалії. Фото EPA-EFE

Сьогодні, 6 жовтня, у Португалії почалися парламентські вибори. Очікується, що лівоцентристські соціалісти втримають свою владу та здобудуть більше місць у парламенті.

Про це повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленням, якщо опитування відповідатимуть дійсності, то на виборах переможе лідер соціалістів, прем'єр-міністр Антоніо Коста.

За попередніми даними він отримає між 36,5% і 38,8% голосів виборців, проте йому все ж таки доведеться домовлятися з іншими партіями, щоб сформувати більшість.

"Головне питання в тому, чи будуть у нас зв'язані руки. Нам потрібно мати сили, щоб гарантувати стабільність протягом чотирьох років, а не бути короткостроковим урядом ", - сказав Коста під час передвиборчої компанії у п'ятницю.

Коли соціалісти прийшли до влади у 2015 році, Коста отримав парламентську підтримку двох крайньолівих, євроскептичних партій, Лівого блоку та комуністів. Але через чотири роки Коста виключив новий коаліційний уряд, але може спробувати відновити свій договір з однією із сторін або обома.

Нагадаємо, раніше у Європейському Союзі наголосили, що місцеві вибори на території ОРДЛО (окремих районів Донецької та Луганської областей) мають проходити відповідно до українського законодавства після встановлення належних безпекових умов.

Читайте більше новин на тему: вибори

Loading...