У NASA хочуть відправити у відкритий космос лише жінок

Астронавти NASA Джессіка Меір і Христина Кох планують вийти у відкритий космос разом 21 жовтня 2019 року. Фото NASA TV

NASA планує провести марафон космічних прогулянок, серед яких планується одна така, що вперше буде повністю проводитись лише жінками.

Про це повідомляє Space.com.

"Дві жінки, які наразі знаходяться на Міжнародній космічній станції, астронавти NASA Христина Кох і Джессіка Меір, повинні разом вийти у відкритий космос 21 жовтня. Це буде четвертий з 10 виходів у відкритий космос, запланованих протягом наступних трьох місяців, і це буде перший спільний вихід двох жінок у космос", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що космонавти і астронавти завершили понад 200 польотів в космос для будівництва та обслуговування Міжнародної космічної станції, і тільки 15 жінок здійснювали вихід у космос і їх завжди супроводжували чоловіки.

Перший вихід у відкритий космос відбудеться сьогодні, коли астронавт NASA Дрю Морган та Кох працюватимуть разом, щоб встановити нові батареї на ферму Р6. Вихід у космос можна буде переглянути у прямій трансляції NASA Live.

Нагадаємо, раніше за допомогою телескопа Hubble науковцям Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (NASA) вдалося зробити знімок космічного об'єкта NGC 4194, що також відомий як "злиття Медузи".

Loading...