Політв’язня Каракашева з окупованого Криму етапували в Росію

Євген Каракашев

Кримського активіста Євгена Каракашева, засудженого до 6 років ув’язнення за переписку в соцмережі «ВКонтакте», етапували в Росію.

Про це повідомляє проект "Ґрати".

Повідомляють, що родичам прийшла відповідна звістка від Федеральної служби виконання покарання РФ. Як виявилося, засуджений ще 19 вересня був поміщений в колонію №3 селища Кам’янка Чегемейского району Кабардино-Балкарської республіки, але відомо про це стало лише тепер.

Каракашев був затриманий в лютому 2018 року за звинуваченням в публічних закликах до терористичної діяльності (частини 1 і 2 статті 205.2 КК РФ) за переписку в закритій групі анархо-активістів в ВКонтакте. Підставою для звинувачення послужили кілька відео, в тому числі заборонений в Росії ролик «Останнє інтерв’ю приморських партизанів».

Нагадаємо, Північно-Кавказький окружний військовий суд в російському Ростові-на-Дону засудив активіста з Євпаторії Євгенія Каракашева до 6 років позбавлення волі у справі про «заклики до тероризму» в інтернеті.

Каракаш провину не визнав і стверджував, що переслідування носить політичний характер і є помстою з боку влади. Російський правозахисний рух «Меморіал» визнав Каракашева політв’язням.

 

 

Loading...