Aнонси

усі анонси

МЗС України радить громадянам не їздити до Іраку

МЗС України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Консульська служба Міністерства закордонних справ України рекомендує громадянам не відвідувати Республіку Ірак через погіршення безпекової ситуації.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

"У зв’язку з масовими антиурядовими протестами в столиці Республіки Ірак – м.Багдад та суттєвим погіршенням безпекової ситуації в країні, а також неспроможністю іракських правоохоронних органів забезпечувати належний захист на території Іраку іноземних громадян, Міністерство закордонних справ України вкотре рекомендує громадянам України, які планують відвідати цю країну, утриматися від поїздок до Іраку без нагальної необхідності, а тим громадянам, які вже там перебувають, залишити її територію", - йдеться у повідомленні.

У відомстві рекомендують за відсутності можливості безпечно виїхати з країни, не залишати місць проживання та відстежувати повідомлення українських і міжнародних ЗМІ, місцевих органів влади про розвиток ситуації.

Нагадаємо, в Іраку проходять масові протести проти безробіття і корупції. Загалом понад 3 тисячі людей дістали поранення під час протестів у Багдаді, 540 осіб були затримані, із них 200 залишаються під вартою і понад 100 осіб загинули.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News