ФБР затримало російського депутата в аеропорту Нью-Йорка

Інга Юмашева (Фото: Антон Новодережкин/ТАСС)

Федеральне бюро розслідувань затримало депутата Держдуми Російської Федерації Інгу Юмашеву та протягом години допитували в аеропорту Нью-Йорка.

Про це повідомив посол Росії у США Анатолій Антонов, передають росЗМІ.

"До нас приїхала два дні тому депутат Держдуми Інга Альбертівна Юмашева, вона була затримана в аеропорту Нью-Йорка, її попросили пройти в окреме приміщення, і співробітник ФБР, який представився, став її допитувати протягом години", — поінформував Антонов.

За його словами, депутату також було запропоновано зустрітися зі співробітником ФБР у неформальній обстановці і продовжити це спілкування.

"Я уявити собі не можу, якби наші відповідні служби затримали б, скажімо, когось із Сенату або нижньої палати Конгресу. Якби відвели б їх в окрему кімнату, стали б допитувати і потім би відповідний представник запропонував попити кави десь в одному з найближчих ресторанів Шереметьєво", — обурився посол.

Проте, у чому полягає претензія ФБР до Юмашевої, не повідомляється.

Довідка:

Ігна Юмашева - 34 роки, депутат Держдуми VII скликання від партії "Єдина Росія". До парламенту вона працювала в ряді ЗМІ, в тому числі на радіостанціях і телеканалі.

До Нью-Йорка вона прилетіла на форум "Діалог Форт-Росс".

Раніше повідомлялося, російські агенти намагалися зламати систему зв’язку ФБР, починаючи з 2010 року, щоб перешкодити бюро у відслідковування російських шпигунів у США.

Нагадаємо, Державна Дума Російської Федерації оголосила тендер на "оцінку збитків" захопленому Криму від України за 150 тис. доларів.

 

Loading...