Новини » Суспільство 5 жовтня, 2019, 19:00
Україна якнайшвидше має перейти на «цирк без тварин», – міністр культури

Україна якнайшвидше має стати державою, в якій не буде цирків із тваринами.

Таке переконання висловив у Facebоok міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський.

«Я вважаю, що Україна якомога швидше має стати державою, де буде відсутнє таке ганебне явище, як цирк з тваринами. І я радий, що в моїй команді є люди, які безумовно поділяють цю позицію», - написав він, опублікувавши допис своєї заступниці Ірини Подоляк.

Зокрема, вона написала про те, що цього тижня відбулася зустріч представників влади з керівниками державних цирків, на якій мав обговорюватися алгоритм переходу на «цирк без тварин».

«Натомість, більшість розповідала про історію цирку і малюнки на античних фресках і вазах, любов і піклування про тварин в українських цирках, висловлювали турботу про дресирувальників, їх родини і їх тварин, а також, що без тварин цирк збанкрутіє, бо «люди приходять на тварин», - написала заступник міністра.

Вона додала, що, попри все, на зустрічі було досягнуто домовленості про те, що наступного тижня буде запропонований відповідний алгоритм.

«Однак головне питання: що робити з тваринами? Без будівництва нового, сучасного «притулку» буде складно, але, можливо, будуть інші пропозиції?», - зауважила посадовець.

Нагадаємо, Одеському цирку заборонили експлуатувати тварин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 23:11 :25