У Житомирі до журналістів ZIKу приставили двох працівників УДО

ZIK

За журналістами телеканалу ZIK, які працюють у Житомирі на Форумі регіонів, закріпили двох працівників Управління державної охорони. Наразі незрозуміло, з якою метою це було зроблено.

Про це повідомили самі журналісти в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK.

«Ми декілька годин чекали на президента. Звісно, що оборювали між собою, що будемо питати у Володимира Зеленського про свободу слова.  Наші футболки привернули увагу співробітників Державної служби охорони. Хоча  на вході кілька десятків журналістів, але тільки до нас з Андрієм приставили двох  супроводжуючих, які не відступали ні на крок. Мабуть, дуже хотіли почути про свободу слова», - розповіла журналіст телеканалу ZIK Алла Жизневська.

Незрозуміло, чи працівників УДО закріпили за журналістами для того, щоб захистити медійників чи, навпаки, щоб не допускати їх до президента і уникнути озвучення незручних запитань.

«Недавно я слухала інтерв’ю Олександра Мартиненка, який був прес-секретарем Леоніда Кучми. Він коментував ситуацію із Мендель і розповів: насправді, якщо ти працюєш прес-секретарем і в тебе є завдання не дати поставити певне питання, ти просто комунікуєш з охороною. Ставиш завдання охороні: є певний журналіст, який хоче поставити запитання, яке не має пролунати, або пролунати на відстані від персони, яку будуть питати», – додала ведуча телеканалу ZIK Ольга Нємцева.

Як повідомлялось, сьогодні, 4 жовтня, у Житомирі в рамках Форуму регіонів відбулась зустріч Володимира Зеленського та Олександра Лукашенка.

Українського президента зустрічали акцією протесту проти утичків свободи слова в Україні. Мітингувальники прийшли з плакатами «Зе проти ЗМІ» і закликали припинити тиск на телеканали 112 Україна, NewsOne та ZIK.

Loading...