live

На Дніпропетровщині затримали агітатора "ідей російської весни"

Фото: пресцентр СБУ.

На Дніпропетровщині Служба безпеки України затримала проросійського агітатора, який був активним прихильником "російського козацтва", російської православної церкви та монархізму.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Як зазначається, чоловік активно підтримував тимчасову окупацію АР Крим і частин Донецької та Луганської областей.

Для дестабілізації суспільно-політичної ситуації в регіоні він у соціальних мережах агітував за відділення області від України і "приєднання" до РФ на умовах федералізації. Зловмисник також підтримував контакти із членами так званих "козачих формувань" терористів.

Працюючи в якості приватного таксиста з Дніпра, він відкрито демонстрував на власному авто агітацію символіку країни-агресора та пропагував клієнтам фейкові ідеї "русского мира".

Зокрема, значного суспільного резонансу в листопаді 2018 року набула висвітлена у ЗМІ конфліктна ситуація між вказаною особою та волонтеркою з Дніпра, якій він намагався нав’язати свої погляди.

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили заборонену комуністичну символіку, георгіївські стрічки, засоби зв'язку та комп’ютерну техніку.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

Як повідомлялось раніше, в Одесі викрили інтернет-агітатора, який розповсюджував антиукраїнські матеріали.Loading...
Loading...
Loading...