Ми починаємо другий етап реформи прокуратури, - Рябошапка

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка розповів про другий етап ходу реформи органів прокуратури.

Про це він заявив під час брифінгу, який транслював телеканал Zik

"Ми запускаємо реформу прокуратури, її очищення та перезавантаження. Ще декілька днів тому одним із найбільш популярних запитів на веб-сторінці були тести в прокуратуру", - заявив Рябошапка.

Також він анонсував початок другого етапу реформи: "Сьогодні ми починаємо другий етап реформи – ми опублікували порядок та графік проведення атестації. У новій прокуратурі ми бачимо меншу кількість прокурорів. Сьогодні кількість прокурорів на душу населення є однією із найбільших в світі, ми не бачимо потреби, щоб в системі правосуддя була така велика кількість прокурорів".

Однак, за словами генпрокурора, після проходження конкурсу нових прокурорів будуть систематично перевіряти.

"Вони (прокурори – ред.) повинні бути справедливими, доброчесними та ефективними.  Для цього пропонуємо запровадити періодичну перевірку доброчесності, до цього ми залучили, зокрема, наших колег із НАБУ. Вони допомагатимуть здійснювати перевірку як кандидатів у прокурори, так і тих, що проходитимуть атестацію. крім того, зміни до закону дали можливість залучити в органи прокуратури молоді, кваліфіковані кадри, які не мають прокурорського статусу", - зазначив Рябошапка.

Нагадаємо, Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив очільником прокуратури Одеської області Максима Вихора. 

загрузка...
загрузка...
Loading...