Медики розповіли про стан потерпілих в авіакатастрофі під Львовом

Львівські медики повідомили про стан здоров'я трьох потерпілих, які вижили під час авіакатастрофи літака АН-12.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Згідно з повідомленням, трьох потерпілих доставили у Міську клінічну лікарню №8. Двох з них медики вже прооперували, третій перебуває в операційні. Усі вони у важкому, але стабільному стані.  

Як зазначається, потерпілі мають поєднувані травми: у двох – скелетні (перелом плечової кістки та кісток тазу), у третього – черепно-мозкова травма, забій грудної клітини, тазу та відкритий перелом кінцівки. 

До медичного закладу всіх трьох привезли при свідомості, вони перебувають у палаті інтенсивної терапії відділення невідкладної допомоги. Після того, як їхній стан стабілізується, чоловіків повторно обстежать та зроблять комп'ютерну томографію. 

Також вдалося встановити, що чоловікам 50, 52 та 53 роки, вони родом із Запоріжжя, Києва та Вінниці. Двоє з них працювали бортінженерами а третій – техніком.  Найбільш імовірно, що чоловіки потребуватимуть тривалого медичного нагляду.

Нагадаємо, нагадаємо, 4 жовтня о 07:10 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що при заході на посадку на відстані 13,7 км до міжнародного аеропорту "Львів" зник з радарів літак Ан-12.4.

Серед можливих причин трагедії розглядають те, що літак міг впасти через помилку пілота, або через те, що скінчилось пальне.  

 

Loading...