Сьогодні Олег Сенцов виступить перед делегатами у ПАРЄ

ZIK

Сьогодні український режисер Олег Сенцов виступить перед делегатами із різних країн на засіданні одного з комітетів під час сесії ПАРЄ.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час прямого включення із Страсбурга, де триває сесія ПАРЄ, повідомила кореспондентка Катерина Барчик.

Кореспондентка нагадала, що Олег Сенцов раніше заявляв, що його мета у ПАРЄ – посприяти швидшому звільненню заручників із російських в’язниць і взагалі привернути увагу до цієї теми іноземного співтовариства.

«Відповідно, і його доповідь стосуватиметься стосуватиметься цієї теми – теми агресії Росії», – повідомила Катерина Барчик та додала, що виступ Олега Сенцова розпочнеться о 14.00.

Окрім того, у стінах ПАРЄ продовжують працювати українські депутати, які не беруть участі в офіційній роботі ПАРЄ, а прибули до Страсбурга для консультацій.

Що ж до порядку денного ПАРЄ на сьогодні, як повідомила Катерина Барчик, сьогодні заплановано провести 4 дебати на різні теми, зокрема обговорюватимуть тему придушення мирних протестів у РФ; розглядатимуть функціонування демократичних інституцій у Молдові.

Як повідомляли, напередодні український режисер і звільнений політв’язень Олег Сенцов розповів про особисті «червоні лінії» у роботі Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Loading...