Новини » Суспільство 3 жовтня, 2019, 7:20
Сенцов прогнозує Путіну долю Януковича
Олег Сенцов
Олег Сенцов

Звільнений з полону режисер Олег Сенцов вважає, що конфлікт між Україною та Росією – це не протистояння двох країн або двох народів. Це протистояння двох світоглядів.

Сенцов в інтерв'ю DW розповів, що прогресивні українці хочуть жити за європейськими стандартами і принципами, у вільній, цивілізованій країні. А ті, кому вони протистоять, – це так званий «русский мир», російський режим, путінський режим.

За його словами, у Росії керівництво і багато людей мріють повернутися в Радянський Союз.

«Це жахливо, тому що найголовніша проблема нинішньої Росії – не те, що там політична система неправильна або економіка зайшла в глухий кут, а те, що дуже сильно деградувало суспільство. Не всі звичайно, але понад половину», – наголосив режисер.

Він вважає, що політична система може змінитися і за день, і за два. До прикладу, так за три дні розвалився Радянський Союз.

«Я пам'ятаю, як упав Янукович за три місяці. Путінський режим теж рано чи пізно впаде, а свідомість людей змінити буде дуже складно. Зараз в Росії вона перебуває в стані морального глухого кута», – додав Сенцов.

Нагадаємо, раніше звільнений український режисер і письменник із Криму Олег Сенцов заявив, що готовий потиснути руку президенту Росії Володимиру Путіну заради «визволення українських політв’язнів».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 09:07 :11