Новини » Регіони 3 жовтня, 2019, 13:55
​На Хмельницькій АЕС у турбогенераторі виявили сторонні предмети
Хмельницька АЕС
Хмельницька АЕС

В одному із турбогенераторів Хмельницької атомної електростанції виявили сторонній предмет, за фактом розпочали кримінальне провадження.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики та вугільної промисловості. 

Згідно з повідомленням, 14 серпня 2019 року енергоблок № 1 ВП "Хмельницька АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" після планового середнього ремонту (257 діб) переведено в аварійний ремонт через пошкодження турбогенератора з заявкою аварійного ремонту.

З цієї причини було створено спеціальну комісію з причин пошкодження ТГ-1. Комісія провела виїзне засідання та попередньо встановила, що причиною виникнення технологічного порушення є потрапляння стороннього предмета в систему охолодження турбогенератора № 1. 

Як зазначається, за результатами засідання ВП "Хмельницька АЕС" доручено виконати незалежну експертизу сторонніх предметів, що були виявлені під час розбирання турбогенератора № 1. 

Наразі здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, в рамках якого відповідно до ст. 93 Кримінального процесуального кодексу України вилучено сторонні предмети, які були виявлені під час розбирання ТГ-1, для здійснення експертного дослідження.

Нагадаємо, нещодавно на Хмельницькій атомній електростанції у місті Нетішин було відключено від мережі енергоблок №2 для проведення середнього планово-попереджувального ремонту. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 17:20 :13