Том Круз – у Львові: Актор навідався до ратуші й отримав «королівський» подарунок

ZIK

Відомий американський актор і режисер Том Круз сьогодні перебуває у Львові – він навідався до міської ратуші й отримав у подарунок іменну монету із зображенням короля Данила Галицького.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час прямого включення зі Львова повідомила кореспондентка Наталія Пиртик.

Кореспондентка розповіла, що відомий актор нині перебуває у місті Лева. Сюди він прибув в обідню пору власним літаком.

«Одне з місць, яке забажав відвідати зірковий актор, це Львівська міська рада. Сюди він завітав просто з величезною купою охорони, у темних окулярах у дуже гарному настрої, постійно усміхався. Тут його зустрів міський голова Львова Андрій Садовий разом із своєю дружиною Катериною, а також очільник області Маркіян Мальський. Показали йому загалом, як виглядає львівська ратуша. Здивований і радісний актор навіть залишив запис у книзі Львова, де написав: «Чудове місто, чудові люди». А сам отримав від міського голови Львова подарунок – іменну монету із зображенням короля Данила Галицького», – розповіла Наталія Пиртик.

Кореспондентка додала, що Тома Круза у Львові зустріли небагато прихильників, адже про його візит не було відомо, він навідався до міста Лева несподівано.

«Загалом місто Львів – це вже третє місто, яке відвідав Том Круз. До того він був у Києві та Одесі. Нагадаю, що він заявив, що буде знімати фільм в Україні, і, за неофіційною інформацією, він не лише подорожує українськими містами, а й сам особисто оглядає майданчики для майбутніх зйомок», – розповіла Наталія Пиртик.

Вона додала, що у ці хвилини актор досі перебуває у Львові, тут він повечеряє, а після того продовжить свою подорож.

Як повідомляли, американський актор, режисер та продюсер Том Круз продовжує свій візит до України, цього разу він вирушив до Львова.Loading...