Новини » Політика 2 жовтня, 2019, 12:43
Рада створила ТСК з питань ветеранів
Фото УНІАН
Фото УНІАН

Верховна Рада України ухвалила рішення про створення тимчасової слідчої комісії з питань ветеранів.

Трансляцію наживо веде телеканал ZIK.

За це рішення проголосували 340 народних депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою, тимчасову спеціальну комісію пропонується уповноважити, серед іншого:

  • здійснювати аналіз практики застосування законодавчих актів з питань правового статусу ветеранів війни, подавати відповідні висновки та рекомендації на розгляд Верховної Ради України;
  • здійснювати аналіз відповідності підзаконних нормативно-правових актів з питань правового статусу ветеранів війни законам України, а також опрацьовувати питання своєчасності їх прийняття;
  • вносити на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо планування розвитку законодавства з питань правового статусу ветеранів війни.

Під час засідання, профільний парламентський комітет з питань ветеранів ухвалив кількісний склад комісії та включив у неї таких представників:

від депутатської фракції «Слуга народу»: Безугла М.В., Галайчук В.С., Гетманцев Д.О., Устенко О.О., Циба Т.В.; від депутатської фракції «Опозиційна платформа - За життя»: Королевська Н.Ю., Лукашев О.А.; від депутатської фракції "Європейська солідарність": Зінкевич Я.В. (голова комісії), Фріз І.В.; від депутатської фракції «Батьківщина» - Цимбалюк М.М.; від депутатської фракції «Голос» - Василенко Л.В. (заступник голови комісії); від депутатської групи «За майбутнє» - Констанкевич І.М.

Переглянути онлайн-трансляцію засідання Верховної Ради можна за посиланням.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 09:40 :28