Новини » Спорт 2 жовтня, 2019, 11:13
Народний депутат Жан Беленюк – найкращий спортсмен вересня в Україні
Чемпіон світу з греко-римської боротьби, народний депутат Жан Беленюк / noc-ukr.org
Чемпіон світу з греко-римської боротьби, народний депутат Жан Беленюк / noc-ukr.org

Підводячи підсумки спортивного місяця, Національний олімпійський комітет України визнав чемпіона світу з греко-римської боротьби, народного депутата Жана Беленюка найкращим спортсменом вересня в Україні.

Його наставника, старшого тренера збірної України з греко-римської боротьби Володимира Шацьких названо найкращим тренером місяця, повідомляє офіційний сайт НОК України.

На чемпіонаті світу-2019, який відбувся в Нур-Султані (Республіка Казахстан), досвідчений спортсмен впевнено повернув собі звання найсильнішого борця світу. У ваговій категорії до 87 кг Жан Беленюк окрім медалі найвищого ґатунку, виборов і олімпійську ліцензію на Токіо-2020.

Нагадаємо, для срібного призера Олімпійських ігор-2016 це вже третє цьогорічне «золото» на міжнародній арені. На рахунку Беленюка золоті медалі чемпіонату Європи (Бухарест, Румунія) та ІІ Європейських ігор (Мінськ, Республіка Білорусь).

Відзначимо, борець втретє отримує звання найкращого спортсмена місяця в Україні. Він був відзначений у квітні-2014 та вересні-2015.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:24 :47