Новини » Світ 2 жовтня, 2019, 13:35
Google впроваджує режим "інкогніто" у Картах
Google Maps
Google Maps

Американська компанія анонсувала появу анонімного режиму у сервісі Google Карти.

Про це повідомляється в офіційному блозі  Google Україна.

Згідно з повідомленням, анонімний режим є одним з найпопулярніших засобів захисту конфіденційності з часу його запуску в Chrome у 2008 році. Раніше, на початку 2019 року, його також додали до YouTube. Наразі таку функцію вирішили впровадити і в  Картах Google. 

Як зазначається, коли користувачі вмикають анонімний режим на Картах, їхня активність на цьому пристрої, так само як й місця, які вони шукають, не буде збережена в обліковому записі Google і не буде використовуватися для персоналізації роботи користувачів із Картами.

Увімкнути анонімний режим можна натиснувши на фотографію свого профілю, та будь-коли вимкнути його, щоб отримувати рекомендації щодо ресторанів, інформацію про вибраний маршрут та інші функції, які потрібні.

Анонімний режим почне працювати на Android протягом найближчих тижнів і незабаром з'явиться на iOS. 

Нагадаємо, в одній із наукових публікацій компанія Google повідомила про досягнення "квантової переваги", а якщо точніше, то створення комп’ютера Sycamore. Зауважимо, розробка отримала об’єм пам’яті 53 кубіта (кубіт – квантовий розряд або найменший елемент для зберігання інформації в квантовому комп’ютері) та змогла коректно завершити спеціальну програму. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 12:50 :13