Новини » Спорт 1 жовтня, 2019, 13:47
Зеленський відзначив держнагородами спортсменів за досягнення на Універсіаді в Неаполі
ukrinform.ua
ukrinform.ua

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами та присвоїв почесні звання 30 спортсменам і тренерам за досягнення високих спортивних результатів на XXX Всесвітній літній Універсіаді в Неаполі (Італія).

Відповідний указ №728/2019 опубліковано на сайті глави держави.

«За досягнення високих спортивних результатів на XXX Всесвітній літній Універсіаді у м.Неаполі (Італійська Республіка), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю», – йдеться у документі.

Відтак, постановляється нагородити орденом «За заслуги» III ступеня:

  • РЕГЕДУ Сергія Володимировича – срібного призера з легкої атлетики

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня:

  • ГЕРАЩЕНКО Ірину Ігорівну – срібну призерку з легкої атлетики
  • ГОЛЄНЄВУ Анастасію Романівну – чемпіонку з легкої атлетики
  • Д’ЯЧЕНКО Олену Ігорівну – триразову срібну призерку з гімнастики художньої
  • КЛИМЕЦЬ Ірину Володимирівну – чемпіонку з легкої атлетики
  • КЛИМЮК Катерину Володимирівну – чемпіонку з легкої атлетики
  • МЕЛЕЩУК Єву Ярославівну – чемпіонку та дворазову бронзову призерку з гімнастики художньої
  • MИKOЛEHKO Марію Михайлівну – чемпіонку з легкої атлетики
  • МИРОНЧУК Валентину Олександрівну – срібну призерку з легкої атлетики
  • МУРАЙ Дар’ю Олегівну – триразову срібну призерку з гімнастики художньої
  • СОБЧУК Олену Леонідівну – срібну призерку з легкої атлетики
  • ФІЛЮК Марію Святославівну – срібну призерку з легкої атлетики
  • ФОТІЄВУ Вікторію Валеріївну – триразову срібну призерку з гімнастики художньої
  • ХАНІНУ Валерію Дмитрівну – триразову срібну призерку з гімнастики художньої
  • ЧУМАЧEHKO Юлію Вадимівну – чемпіонку з легкої атлетики

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»:

  • АНТИКАЛО Ганну Сергіївну – бронзову призерку з дзюдо
  • ВОРОНОВСЬКОГО Дениса Валентиновича – бронзового призера з тхеквондо (ВТФ)
  • ОВЧИННІКОВА Артема Ігоровича – бронзового призера зі стрільби з лука
  • РОДІОНОВУ Поліну Сергіївну – дворазову бронзову призерку зі стрільби з лука
  • РОМОЛДАНОВУ Ірину Олександрівну – бронзову призерку з тхеквондо (ВТФ)
  • ХОЧИНУ Ірину Вікторівну – бронзову призерку зі стрільби з лука.

Також за значний особистий внесок у розвиток студентського спорту, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів збірної команди України на ХХХ Всесвітній літній Універсіаді у м.Неаполі нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня:

  • ГОМОН Євгенію Євгенівну – тренера триразових срібних призерок у групових вправах з гімнастики художньої Ханіної Валерії, Д’яченко Олени, Мурай Дар’ї, Фотієвої Вікторії

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня:

  • КАРДАШ Марину Анатоліївну – тренера-викладача триразових срібних призерок у групових вправах з гімнастики художньої Ханіної Валерії, Д’яченко Олени, Мурай Дар’ї, Фотієвої Вікторії

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»:

  • ДОЛГОПОЛОВА Андрія Васильовича – тренера-викладача бронзового призера з тхеквондо (ВТФ) Вороновського Дениса
  • МОСКАЛЕНКА Володимира Михайловича – тренера-викладача бронзової призерки з дзюдо Антикало Ганни
  • НАМА Олега Вячеславовича – тренера-викладача бронзової призерки з тхеквондо (ВТФ) Ромолданової Ірини
  • РОДІОНОВУ Наталію Валентинівну – тренера-викладача бронзових призерів зі стрільби з лука Родіонової Поліни та Овчиннікова Артема
  • РОДІОНОВУ Наталію Валентинівну – тренера-викладача бронзових призерів зі стрільби з лука Родіонової Поліни та Овчиннікова Артема
  • СОЛОНЕНКА Євгенія Васильовича – тренера бронзової призерки зі стрільби з лука Хочиної Ірини
  • ТКАЧЕКА Василя Володимировича – старшого тренера збірної студентської команди зі стрільби з лука

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»:

  • КЛИМЕНКУ Володимиру Миколайовичу – тренерові-викладачу чемпіонки з легкої атлетики Голєнєвої Анастасії
  • ОЛЬХОВНІКОВІЙ Ірині Володимирівні – головному тренерові збірної команди з легкої атлетики
  • ОСТРОВСЬКОМУ Максиму Васильовичу – головному тренерові збірної команди з легкої атлетики
  • РОМАНЮКУ Олександру Вікторовичу – головному тренерові збірної команди з легкої атлетики
  • ТОБІАСУ Денису Юрійовичу – старшому тренерові збірної команди з легкої атлетики
  • ЧЕРКАШИНУ Роману Євгеновичу – тренерові-викладачу чемпіонки з легкої атлетики Климець Ірини
  • ЧУМАЧЕНКО Марині Миколаївні – тренерові-викладачу чемпіонки з легкої атлетики Чумаченко Юлії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»:

  • БОЯРСЬКІЙ Наталії Ігорівні – тренерові-лікарю збірної команди з легкої атлетики.

Нагадаємо, ХХХ Всесвітню Універсіаду у Неаполі-2019 Україна завершила на 11-му місці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 17:08 :40