Новини » Світ Читать эту новость на русском

Солідарність з Україною: Латвія та Литва частково бойкотують сесію ПАРЄ

На знак солідарності з Україною до часткового бойкоту осінньої сесії ПАРЄ у зв’язку з поверненням делегації Росії приєдналися Латвія та Литва.

Про це повідомляє DW.

«Делегації Латвії та Литви в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) частково бойкотуватимуть осінню сесію асамблеї із солідарності з Україною. Про це в понеділок, 30 вересня, в день відкриття сесії заявила очільниця делегації Латвії Інес Лібіна-Егнере», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що при цьому члени делегації країни продовжать працювати в політичних групах та комітетах.

Тим часом до Страсбурга на сесію ПАРЄ приїхали лише двоє з чотирьох членів делегації Литви. Двоє інших представників країни таким чином висловлюють свій протест проти повернення Росії до складу асамблеї.

30 вересня – 4 жовтня у Страсбурзі проходить осіння сесія Парламентської асамблеї Ради Європи. Новоутворена у Верховній Раді 9-го скликання постійна делегація в ПАРЄ не подаватиме заявки на затвердження своїх повноважень, а відтак, не братиме участь в осінній сесії у відповідь на безумовне повернення до асамблеї російської делегації.

Нагадаємо, голова Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліан Морі Паск’є вважає, що повернення Росії до ПАРЄ відкриває можливості для відкритого і чесного діалогу, в тому числі пов’язаного з українською кризою.

 

Loading...