ОБСЄ: Розведення сил у Золотому та Петрівському буде поновлено 7 жовтня

7 жовтня буде поновлено розведення сил у Золотому і Петрівському на Донбасі.

Про це заявив спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі (ТКГ) Мартін Сайдик, повідомляє Белта.

«За словами дипломата, 7 жовтня буде поновлено розведення сил і засобів у Золотому та Петрівському», – йдеться у повідомленні.

«Сьогодні за рекомендацією політичних радників «Нормандської четвірки» від 11 вересня члени ТКГ і представники ОРДО і ОРЛО листами на мою адресу підтвердили текст «формули Штайнмайєра». Текст був узгоджений цими ж радниками у «нормандському форматі», – заявив Сайдік.

Він також підкреслив, що саме озвучене ним формулювання є офіційною версією.

«Ці два важливі кроки були зроблені на вимогу «Нормандської четвірки». І я сподіваюся, що цим ТКГ сприяє подальшій роботі у «нормандському форматі», – додав він.

Крім того, Сайдік відзначив прогрес у впровадженні рішень ТКГ з відновлення мосту в Станиці Луганській, де зараз споруджується тимчасовий обхідний міст.

За словами дипломата, гуманітарна робоча група сьогодні продовжила обговорення обміну утримуваними, а економічна підгрупа обговорювала тему водопостачання та виплати пенсій жителям ОРДЛО.

Наступне засідання ТКГ пройде у Мінську 15 жовтня.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що в Мінську була досягнута домовленість про розведення військ в Петровському і Золотому.

Loading...