Новини » Світ Читать эту новость на русском

​Ми намагаємось зробити все можливе, щоб усунути наслідки подій в Україні, - Макрон

Президент Франції Еммануель Макрон. Фото EPA-EFE

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Парламентська асамблея Ради Європи робить все можливе, щоб подолати наслідки російської агресії в Україні та інших регіонах світу.

Про це він заявив під час виступу на засіданні ПАРЄ, яке транслював телеканал Zik.

"Ми намагаємось зробити все можливе, щоб усунути наслідки тих подій, що стались у Придністров’ї, на Кавказі, Грузії, в Україні. Це не жест поблажливості, а рішучість закликати РФ до виконання своїх зобов’язань, для того, щоб вона виконала взяті на себе обіцянки. Це намагання нашої організації стати більш сильними, ефективними, щоб можна було вирішувати ситуації якнайшвидше. Ми повинні реагувати і бути креативними", - заначив Макрон.

Також він додав:  "Сподіваюсь, багато чого стане дійсним, починаючи з січня наступного року. Таким чином ми отримуємо інструментарій можливості для імплементації Ради Європи. Для цього потрібно, щоб усі держави виконували взяті на себе зобов’язання".

Згадав французький президент і про українського режисера Олега Сенцова. 

"Ось Олег Сенцов – це те до чого привів обмін полоненими, який здійснився кілька тижнів тому між Україною та Росією, що дозволило звільнити 24 українських моряки. Ми повинні наполягати на діалозі, на ідеї взаєморозуміння і взаємопримирення. Тепер європейці можуть пишатись тим, що вони не поступились своїм намаганням боротись за свободу, бажанням звільнити людину. Ми так робитимемо завжди, щоб навколо наших цінностей об’єднався весь континент", - прокоментував політик.

Нагадаємо, у Страсбурзі відбулася зустріч президента Франції Еммануеля Макрона та нещодавно звільненого українського режисера Олега Сенцова. 

Loading...