Aнонси

усі анонси
Новини » Спорт 38 Читать эту новость на русском

Еліна Світоліна обіграла китаянку Яфань Ван у другому колі тенісного турніру WTA у Пекіні

Третя «ракетка» світу українка Еліна Світоліна пробилася до третього кола представницького турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier Mandatory в Пекіні (Китай) з призовим фондом $ 8 285 000.

Фото ZIK

Як повідомляє btu.org.ua, у матчі другого раунду змагань Світоліна у двох сетах з рахунком 7:6 (7:5), 7:6 (7:1) здобула перемогу над китаянкою Яфань Ван (№ 49 рейтингу WTA).

Поєдинок тривав 2 години та 11 хвилин. По ходу першого сету дівчата двічі обмінювалися брейками (Ван не подала на сет за рахунку 6:5), а на тай-брейку Світоліна оформила два міні-брейки проти одного у китаянки.

У другому сеті суперниці також виграли по два гейми на подачі суперниці (Ван не скористалася перевагою 4:1), після чого на ще одному тай-брейку Світоліна виграла сім розіграшів з восьми.

На рахунку Еліни Світоліної шість ейсів, одна подвійна помилка і чотири реалізованих брейк-поінта з десяти. Ван Яфань допустила сім подвійних помилок (жодного ейсу) і виграла чотири брейк-поінта з шести.

Для тенісисток це був другий очний поєдинок. Рахунок особистих зустрічей суперниць зрівнявся – 1:1. Навесні цього року Світоліна програла китаянці на турнірі в Майамі. Для 49-й ракетки світу Ван Яфань це був восьмий в кар’єрі матч проти суперниці з ТОП-10 рейтингу (одна перемога, сім поразок).

Путівку до чвертьфіналу турніру Світоліна розіграє з переможницею зустрічі між американкою Софією Кенін (№ 16 WTA) та росіянкою Анастасією Павлюченковою (№ 40 WTA).