Новини » Політика 1 жовтня, 2019, 11:20
​Денісова зустрілася із дружиною засудженого в Білорусі журналіста Шаройка
ZIK
ZIK

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова провела особистий прийом та поспілкувалася із дружиною засудженого в Білорусі українського журналіста Павла Шаройка.

Про це омбудсмен написала на своїй сторінці у Facebook.

"Вранці на особистому прийомі спілкувалась з дружиною засудженого в Білорусі українського журналіста Павла Шаройка. З’ясували, на якому етапі перебуває справа Павла, та визначили подальші кроки щодо його повернення на Батьківщину", - зазначила Денісова.

Також вона повідомила, що на прийом прийшов громадянин України, який був засуджений за "екстримізм" та відбував покарання на території тимчасово окупованого Криму. У нього є статус внутрішньо переміщеної особи, але наразі він потребує допомоги, щоб розв'язати питання щодо отримання житла, одноразової грошової допомоги, лікування та працевлаштування. 

Крім того, на прийом прийшли батьки, діти яких утримуються в місцях несвободи в Королівстві Таїланд. Вони звернулися з проханням сприяти помилуванню Королем Таїланду їх рідних, оскільки вони засуджені на 25 років.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко готовий найближчим часом обміняти засудженого в Білорусі за шпигунство українця Павла Шаройка і обвинуваченого в Україні білоруського громадянина Юрія Політики. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 17:37 :51