Бойко: Рішення про бойкот сесії ПАРЄ – груба помилка

ZIK

Україні не слід ізольовувати свою делегацію у ПАРЄ. Ми маємо відстоювати власну позицію, спілкуватись із Європою та іншими державами. Рішення парламенту про бойкот сесії асамблеї – груба помилка.

Таку думку у коментарі журналістам телеканалу ZIK висловив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко.

Він підкреслив: Україна не повинна ізолювати нашу делегацію від засідань у ПАРЄ.

«Ми повинні брати участь у цьому, відстоювати нашу позицію, спілкуватись із Європою та іншими країнами», – зазначив нардеп.

Тож рішення попереднього складу парламенту про бойкот засідання Асамблеї, на його думку, було «грубою помилкою».

Окрім того, він і прокоментував скандал навколо речниці президента Юлії Мендель та закидів, що вона заважає працювати журналістам.

«Напевне, краще про це можуть сказати самі журналісти. Однак, насправді, спілкування з журналістами повинне бути. Свобода преси – головне, що потрібно в країні, щоб вона була успішною. у той час на багато серйозніші події навколо телеканалів «112 Україна», NewsOne показують, що нинішня влада йде шляхом цензури, це якраз погано», – підкреслив Бойко.

Що ж стосується Мендель, то, на думку політика, оцінку її діяльності все ж повинні дати самі журналісти.

«Повинна бути, наприклад, якась публічна акція від журналістів. Адже, якщо вона їх ображає, вони повинні висловити свою позицію», – переконаний Юрій Бойко.

Як повідомлялась раніше, прессекретар президента України Юлія Мендель накинулась на журналіста Сергія Андрушка, який хотів поставити питання Володимиру Зеленському.

Loading...