Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський привітав Курца з перемогою на виборах

Президент України Володимир Зеленський привітав Себастяна Курца з перемогою на позачергових парламентських виборах в Австрії.

«Вітаємо, Себастьяна Курца з його історичною перемогою на парламентських виборах в Австрії», – написав Зеленський у Твіттер.

Він додав, що з нетерпінням чекає на співпрацю з ним та його Кабінетом міністрів »заради наших двох країн та об’єднаної Європи».

Нагадаємо, на позачергових парламентських виборах в Австрії найбільше місць здобула консервативна Австрійська народна партія, але наразі не ясно, з ким зміг би скласти коаліційний уряд лідер партії Себастіян Курц.

За ще не повними попередніми даними, без підрахунку голосів, відданих поштою, Австрійська народна партія набирає на виборах понад 38 відсотків голосів (порівняно з більш ніж 31 відсотком на попередніх виборах 2017 року), лівоцентристська Соціал-демократична партія Австрії наразі здобуває 21,5 відсотка (втрачаючи понад 5 відсотків), ультраправа популістська Партія свободи Австрії отримає понад 17 відсотків (і зазнає помітної втрати з 26 відсотків два роки тому).

До парламенту також повертається партія «Зелених» із понад 12 відсотками (яка до попереднього складу не пройшла, не набравши мінімальних для цього 4%), і понад 7 відсотків матиме ліберальна партія «Неос».

 

Loading...