Новини » Політика Читать эту новость на русском

Україна готує план протидії РФ в ПАРЄ, – глава української делегації

ПАРЄ. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Глава української делегації в ПАРЄ Єлизавета Ясько заявила, що Україна готує план з протидії Росії в Асамблеї і з відстоювання своїх пропозицій, в тому числі по Криму і Донбасу.

Про це вона повідомила в інтерв'ю LB.ua

"Я не хочу сказати, що ми злякалися. Так, Росія повернулася, але я не вважаю, що ми повинні цього боятися. Загроза Росії існує ж кожен день. У нас багато друзів, які можуть озвучувати проукраїнську позицію. Новій делегації з ними треба вибудувати відносини", – зазначила Ясько. 

Вона наголосила, що є кілька планів і сценарії, як Україна буде протидіяти РФ, але подробиці озвучувати не стала. 

"Тому що ми діємо так, щоб багато чого не просочувалося в медіа до того, поки ми дійсно не будемо розуміти, що там відбувається, і який із сценаріїв ми будемо використовувати", – пояснила вона.

Ясько вважає, що повернення російської делегації не відкриває перед РФ якихось додаткових можливостей, оскільки вплив Москви і без того був значним.

"Я вважаю, що у неї завжди є великі можливості. У багатьох сферах. Так, вони повернулися в ПАРЄ. Так, для них це перемога. Але я не бачу в цьому чогось такого, що кардинально змінює їх можливості", – сказала вона.

Раніше повідомлялося, що президентський комітет ПАРЄ проведе консультації з Україною під час візиту у Київ. 

Loading...