Новини » Політика Читать эту новость на русском

У ПАРЄ розраховують на відкритий діалог з РФ щодо української кризи

Ліліан Морі Паск'є. Фото EPA-EFE

Голова Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліан Морі Паск'є вважає, що повернення Росії до ПАРЄ відкриває можливості для відкритого і чесного діалогу, в тому числі пов'язаного з українською кризою.

Про це вона заявила під час відкриття осінньої сесії асамблеї, передає УНН

Говорячи про "глибинні причини кризи, що виникла в Раді Європи" в контексті подій в Україні, Паск’є підкреслила, що позиція організації залишається незмінною.

"Навіть в разі найскладніших криз ми не повинні закривати двері для діалогу, необхідно спілкуватися і обмінюватися думками. Той факт, що російська делегація знову набула місце в рядах асамблеї, дає нам можливість працювати з російським парламентом. Ми можемо обговорювати з ними теми, що представляють спільний інтерес, а також теми, які викликають нашу стурбованість", – наголосила голова ПАРЄ.

Також вона висловила жаль у зв’язку з відсутністю України на осінній сесії, зазначивши, що "всі 47 країн зобов’язалися брати участь у діяльності організації". 

За її словами, це не питання вибору або бажання, а базовий обов'язок. 

Нагадаємо, раніше глава комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький заявив, що делегація Росії в ПАРЄ готова до конструктивної взаємодії з українськими депутатами.

Loading...