Новини » Політика Читать эту новость на русском

Нова голова української делегації таки відвідає ПАРЄ

Голова української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Єлизавета Ясько 30 вересня візьме участь в роботі ПАРЄ, в Страсбурзі.

Правда, в якості гостя, про це вона заявила LB.

Тепер на сесії асамблеї однією з найбільших делегацій, російської, будуть опонувати не українські депутати. Ясько каже, що готова протистояти делегації РФ в поодинці.

За її словами, вона знає як опонувати росіянам, оскільки закінчила МГУ, була там в найцікавіший час – у 2013-2014 роках. 

«Мене там, м’яко кажучи, не завжди сприймали нормально. Я знаю, як з цими людьми спілкуватися і вважаю це, навпаки, тільки плюсом», – каже вона.

Відповідаючи на запитання, навіщо Україні ПАРЄ Єлизавета Ясько сказала, що це найбільший майданчик, де можна захищати свої інтереси на рівні міжнародного права і демократії. 

«Є ООН, а є ПАРЄ. Для нас дуже важливо, щоб у нас там було сильне представництво і щоб ми могли захищати Україну», – наголосила голова української делегації в ПАРЄ.

За словами Ясько, на наступну сесію ПАРЄ їде тільки вона з неофіційним візитом – в якості гостя.

«У мене там заплановано багато зустрічей, потрібно з усіма познайомитися, все вивчити», – каже вона.

Зокрема, з держсекретарем МЗС Франції з питань Європи Амелі де Моншален.

Нагадаємо, як повідомив заступник очільника МЗС України Сергій Кислиця нову українську делегацію в Парламентській асамблеї Ради Європи намагаються змусити прибути до Страсбурга через секретаріат ПАРЄ.

 

 

Loading...