Новини » Політика 30 вересня, 2019, 0:10
Курт Волкер обговорював з Джуліані зустріч з помічником Зеленського
Фото: ВВС
Фото: ВВС

Волкер на посаді спеціального представника Держдепартаменту США з питань України обговорював з особистим адвокатом Трампа українську тему і допомагав зв’язатися з людьми в адміністрації Зеленського.

Про це стало відомо з переписки зі спеціальним представником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером, яку під час інтерв’ю на каналі Фокс Ньюз показав Руді Джуліані, повідомляє Голос Америки.

Зокрема, у повідомленні 19 липня, Волкер пише: «Пане мере, приємно було поснідати сьогодні вранці. Як ми обговорили, зв’язую вас з Андрієм Єрмаком (помічник президента України Володимира Зеленського), який дуже близький до Президента Зеленського…»

Згідно з іншим текстовим повідомленням, Волкер, запропонував Джуліані проконсультувати його про Зеленського та динаміку російсько-українських відносин. Джуліані наполягає, що він діяв від імені Держдепартаменту США.

Руді Джуліані сказав в інтерв’ю, що держсекретарю Помпео, якого Конгрес зобов’язав надати документи у цій справі, нема про що хвилюватися, оскільки його підлеглі «не зробили нічого поганого». Він додав, що Помпео знав про його спілкування з Волкером.

Джуліані також сказав, що йому «дуже прикро» через те, що сталося з Волкером та відкинув припущення, що саме Волкер може бути автором скарги, поданої в рамках програми захисту для викривачів корупції.

Нагадаємо, Волкер подав у відставку 27 вересня після розмови з держсекретарем США Майком Помпео. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-26 13:12 :18