Новини » Економіка 30 вересня, 2019, 15:35
Кабмін хоче захистити українців від зловживань монополістів

Кабінет міністрів України пропонує зменшити вплив монополістів на економіку держави та умови для реалізації товарів та послуг для споживачів.

Про це йдеться у Програмі діяльності Уряду, опублікованій на сайті Верховної Ради.

"Конкуренція на ринках зменшує вплив монополістів на економіку держави та можливість диктувати умови реалізації товарів та послуг для споживачів. Рівні правила гри та умови підприємницької діяльності забезпечують стійке економічне зростання, розвиток людського капіталу та залучення інвестицій в економіку.

Ми розробимо дієвий інструмент примусового розділення монополій. Суб’єкти 5-ти найбільших ринків будуть перевірені щодо наявності монопольних зловживань та у разі потреби будуть запущені процеси розділення. Ми забезпечимо, щоб кількість рішень Антимонопольного комітету України стосовно суб’єктів, які зловживають монопольним домінуючим становищем, що виконані, становила не менше 50%", - говориться у програмі.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України у неділю вечором схвалив програму дій уряду, зробив низку кадрових призначень та ухвалив пакет проєктів законів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 16:57 :19