​У МОН вирішують, яким категоріям педагогів та наскільки можна підвищити зарплату

Анна Новосад

Міністерство освіти та науки працює над варіантами підвищення заробітних плат педагогічним та науково-педагогічним працівникам у наступному році.

Про це на відкритті науково-популярної ініціативи "Наукові пікніки" повідомила міністр освіти та науки Ганна Новосад, передає Укрінформ.

"Зараз до другого читання, ми працюємо з Мінфіном, прем’єром, народними депутатами над варіантами того, як вийти на певне підвищення....Ми думаємо, по-перше, де знайти ресурси, а по-друге, в якому обсязі і яким категоріям педагогічних та науково-педагогічних працівників ми могли б підвищити заробітну плату. До другого читання вийдемо з рішенням. Зараз є багато різних варіантів", - зазначила Новосад.

Також вона зазначила, що в програмі дій уряду, яку планують незабаром представити, одним з пріоритетів є виконання закону про освіту, який передбачає поступове підвищення заробітних плат освітян до 2023 року.

Однак вона також зауважила, що постанова Кабінету Міністрів про підвищення зарплати освітянам з 1 січня 2020 року набула чинності тоді, коли вже були визначені граничні сфери видатків на наступний рік. За підрахунками на підвищення зарплат освітянам з 1 січня потрібно близько 20 млрд грн.

Нагадаємо, МОН оновило перелік засобів корекції в інклюзії. Тепер діти з особливими освітніми потребами (ООП) матимуть доступ до більшої кількості корекційних засобів. 

Loading...