Новини » Політика 490 Читать эту новость на русском

Смішно думати, що Україна може розслідувати якісь справи «Бурісми», – Мусієнко

ZIK

У США і демократи, і республіканці намагаються втягнути та розігрувати український фактор напередодні виборів. Насправді ж смішно думати, що Україна може розслідувати справи «Бурісми».

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політичний і воєнний експерт Олександр Мусієнко.

Коментуючи заяву президента Білорусі Олександра Лукашенка про те, що його країна готова відправити миротворців на Донбас, експерт зазначив: за час війни на сході України це вже п’ята схожа заява білоруського лідера.

«Як і всі інші заяви щодо цього, вона – мертвонароджена. Немає жодного прогресу і жодної ймовірності реалізації цього. Саме так я їх оцінюю», – заявив Мусієнко.

Окрім того, він і прокоментував і ситуацію щодо скандалу у США, який розгорівся через телефонну розмову Дональда Трампа та Володимира Зеленського. Мусієнко переконаний: намагання демократів та республіканців втягнути України у свої внутрішньоштатівські розбірки пов’язане лише із боротьбою за владу на майбутніх президентських виборах.

«Український фактор намагаються втягувати і розігрувати. Якби нічого не було, можливо, варто було б вигадати», – зауважив експерт.

Адже, на його думку, говорити про те, що Україна розслідуватиме якісь справи «Бурісми» – просто смішно.

«Це іноземна компанія, де присутні громадяни-нерезиденти України. Слухайте, у США є фінансова розвідка, вони можуть відслідкувати усі доларові активи – всі, що входять в офшори чи десь осідають. Чесно кажучи, мені не відомо, що ми можемо розказати американцям такого, чого вони не знають. Можливо, від нас хотіли якось інформації, про те, що певні події мали місце і вони розслідуються в Україні», –припустив Мусієнко.

Як повідомлялось, Державний департамент Сполучених Штатів Америки опублікував стенограму розмови президента України Володимира Зеленського та американського президента Дональда Трампа.

Спікер Палати представників США Ненсі Пелосі, заявив, що опубліковані в розмові репліки Трампа – підтверджують необхідність імпічменту.

Loading...
Loading...
Loading...