Новини » Події Читать эту новость на русском

Росія звозить нові партії зброї та боєприпасів на Донбас, – розвідка

Про-російські бойовики. Фото EPA-EFE

Росія продовжує поставку з’єднанням і частинам 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ зброї та боєприпасів через неконтрольовані ділянки кордону.

Про це повідомляє пресцентр Міноборони.

«За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Росія продовжує поставку з’єднанням і частинам 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ зброї та боєприпасів через неконтрольовані ділянки кордону. При цьому, окремі партії завезених з РФ артилерійських боєприпасів і ракет пошкоджені корозією, що становить небезпеку їх детонації у місцях зберігання. Рішенням командування російських окупаційних військ непридатні до застосування боєприпаси зберігати на складах ракетно-артилерійського озброєння заборонено. Вони розмішуються на тимчасово обладнаних майданчиках колишніх заводів та розграбованих окупантами підприємств і майже не охороняються», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що така практика окупантів зберігання боєприпасів і вибухових речовин призводить до чисельних випадків пожеж і детонацій. Для запобігання акцій протесту, у разі нещасних випадків із загибеллю людей, російські адміністрації завчасно поширюють дезінформацію про терористичну діяльність підрозділів Об’єднаних сил, щоб мати змогу перекласти вину і уникнути відповідальності за злочини проти місцевого населення.

Нагадаємо, від початку доби збройні угруповання здійснили вже 8 обстрілів з різних видів озброєння, зокрема, випустив 24 міни 120-го та 82-го калібрів.

Loading...