Новини » Події Читать эту новость на русском

ОБСЄ зафіксувала 200 вибухів на Донеччині

Фото: ОБСЄ

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували в середу близько 200 вибухів у Донецькій області та три вибухи на у Луганській області.

Про це повідомляється у звіті СММ ОБСЄ.

«У Донецькій області Місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши тимчасом більше вибухів (близько 200), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (приблизно 55 вибухів)», – йдеться у звіті.

Зазначається, що більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на північний захід від н. п. Горлівка, на південь і південно-південний захід від Донецької фільтрувальної станції, зокрема 3 розриви снарядів на відстані 500 м від камери СММ, а також у районах на південь і південний схід від н. п. Пищевик та на північно-північний схід від н. п. Мар’їнка.

«У Луганській області Місія констатувала аналогічний рівень порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши, серед іншого, 3 вибухи, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (5 вибухів)», – додали в Місії.

Зокрема, більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на південно-південний захід від н. п. Кряківка, на південний схід від н. п. Попасна, на південний захід від н. п. Первомайськ, а також на схід від н. п. Золоте.

Нагадаємо, 26 вересня збройні формування Російської Федерації та її найманці на Донбасі 23 рази порушили режим припинення вогню.

Loading...