На Банковій активісти вимагають від Зеленського розслідування вбивства Гандзюк

Біля Офісу президента зібрались активісти, які вимагають від влади розслідувати вбивство Каті Гандзюк та напади на громадських активістів.

В акції на Банковій беруть участь кілька сотень людей, повідомляє «Українська правди» 

 

Перед присутніми виступають активісти, які зазнали нападів.

Серед виступаючих був і Віктор Гандзюк – батько Каті.

Учасники вигукували: «Хто замовив Катю Гандзюк?», а також запалили свічки перед Офісом президента в пам’ять про вбиту активістку.

Крім того, учасники акції залишили «послання», написавши фарбою «Хто наступна Гандзюк?».

Нагадаємо, акція на Банковій проходить вдруге. Минулого року «Ніч на Банковій» проходила, коли Гандзюк іще була живою.

Учасники акції вимагали реакції керівництва держави на напади, проведення позачергового засідання Ради нацбезпеки і оборони, оперативного та ефективного розслідування нападів, а також зустрічі з генпрокурором, головою СБУ, міністром МВС, президентом.

Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою 31 липня, внаслідок нападу жінка отримала опіки 40% шкіри та сильне пошкодження очей.

20 серпня голова Нацполіції Сергій Князєв заявив, що загалом поліцією затримано 5 осіб, які «підозрюються слідством в організації та співучасті у скоєнні замаху на вбивство» Гандзюк.

Вдень 4 листопада стало відомо про смерть Гандзюк.

Сьогодні стало відомо, що Служба безпеки України разом з Інтерполом подали у розшук підозрюваного в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк Олексія Левіна.

За словами керівника Головного управління СБУ Богдана Тиводара, слідчі, які задіяні з листопада 2018 року у розслідуванні нападу на активістку Катерину Ганздюк, наразі зосередились на встановленні замовників цього злочину.

Loading...