Новини » Світ 26 вересня, 2019, 23:30
Google створив базу даних фальшивих відео

Відомо багато випадків використання технології штучного шахрайства при створенні відео для нанесення моральної або матеріальної шкоди. Щоб боротися з цим, дослідники повинні розробити певні алгоритми виявлення подібних відео.

Google оголосив про випуск величезної безкоштовної бази даних фальшивих відео, щоб допомогти дослідникам, пишуть Коментарі.

Компанія розробила цю базу даних у співпраці з Jigsaw – технологічним інкубатором, створеним Google. Крім того, в базу буде включена програма FaceForenesics Benchmark, яку розробив Технічний університет Мюнхена і Університет Федеріко II в Неаполі. Дана програма допомагає дослідникам створювати методи виявлення штучних відеороликів. Корпорація працювала з акторами протягом минулого року, щоб створити deepfake відео для цієї бази даних. Деякі відео є реальними, а інші створюються шляхом накладання однієї особи на іншу. Це можна побачити на прикладі нижче:

В Google повідомили, що скоро ця база поповниться більшою кількістю відео. Будемо сподіватися, що ці дії допоможуть дослідникам створити корисні рішення для більш ефективного виявлення підробок.

Нагадаємо, в одній із наукових публікацій компанія Google повідомила про досягнення «квантової переваги», а якщо точніше, то створення комп’ютера Sycamore. Зауважимо, розробка отримала об’єм пам’яті 53 кубіта (кубіт – квантовий розряд або найменший елемент для зберігання інформації в квантовому комп’ютері) та зміг коректно завершити спеціальну програму.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 00:11 :55