Новини » Події 26 вересня, 2019, 12:21
В Міноборони України обговорили питання українсько-румунського оборонного співробітництва
www.mil.gov.ua
www.mil.gov.ua

Сьогодні 26 вересня, міністр оборони України Андрій Загороднюк провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Румунії в Україні паном Крістіан-Леоном Цуркану. Міністр оборони наголосив на важливості оборонного співробітництва між країнами та подякував румунським колегам за підтримку територіальної цілісності і незалежності України.

Про це повідомила пресслужба Міноборони.

Андрій Загороднюк поінформував іноземних гостей щодо подальших напрямків реформування оборонного відомства України та посилення спроможностей її Збройних Сил.

Під час зустрічі сторони також обговорили поточну безпекову ситуацію, зосередивши увагу на необхідності подальшої співпраці задля підтримання стабільності в регіоні.

Однією з важливих тем під час обговорення стало двостороннє військове співробітництво, зокрема, питання щодо функціонування багатонаціонального інженерного батальйону «Тиса» та двосторонньої співпраці між Збройними Силами України та Румунії. Було наголошено на можливості розширення оборонного співробітництва.

Пан Крістіан-Леон Цуркану привітав Андрія Загороднюка із призначенням на посаду Міністра оборони України та висловив сподівання на подальше підтримання дружніх та конструктивних відносин. Також, Надзвичайний та Повноважний Посол Румунії в Україні запросив керівника оборонного відомства України взяти участь у зустрічі на рівні міністрів оборони країн південно-східної Європи, яка відбудеться наступного місяця в Бухаресті.

Нагадаємо, 23 вересня Україну відвідала делегація Міноборони Британії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 06:16 :02