live

У Новій Зеландії тіло студента два місяці пролежало в гуртожитку

Студент навчався в Кентерберійському університеті в Новій Зеландії

В одному із університетів Нової Зеландії знайшли тіло студента, яке пролежало в кімнаті гуртожитку два місяці з часу смерті.

Про це повідомляє ВВС Україна.

Згідно з повідомленням, рештки студента виявили в Кентерберійському університеті в місті Крайстчерч, після того, як інші жителі гуртожитку відчули запах, що йшов з кімнати.

Ім'я загиблого не називають, але відомо, що для того, аби ідентифікувати тіло, довелося звертатися за допомогою до особливої поліцейської групи, що спеціалізується на виявленні жертв катастроф. Однак причина смерті досі залишається незрозумілою.

Представники університету, де навчався загиблий, шоковані смертю студента-першокурсника та "не можуть уявити, як могло таке статися". 

Наразі триває слідство. Міністр освіти Нової Зеландії Кріс Гіпкінс заявив, що "очікує на ретельне розслідування цього інциденту". Досі не ясно, чому ніхто не цікавився цим студентом, йому не надавалася душпастирська допомога.

Міністр зазначив: "Якщо ви проживаєте в гуртожитку, платите за це гроші, то мова має йти не лише про дах над головою, а й про душпастирську допомогу. Я думаю, що явно цієї допомоги не було".

Нагадаємо, у Новій Зеландії поліція звинуватила 35 осіб по всій країні у тому, що вони зняли та розповсюдили відео стрілянини у мечеті Крайстчерч, в ході якої загинули 51 людина. 

Loading...