Cпецмарафон «Свобода без слова» на телеканалі ZIK, - повне відео

Фото: ZIK

На телеканалі ZIK 26 вересня відбувся спеціальний марафон під назвою «Свобода без слова».

Він тривав впродовж всього дня - з 8:00 до 22:00. І пов'язаний із тим, що, сьогодні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення позбавила телеканал "112 Україна" ліцензій на цифрове мовлення.

Як повідомлялося, у низки членів Нацради з липня 2019 року закінчилися повноваження, що де-факто визнала Верховна Рада, і прийняттям будь-яких рішень вони перевищують свої повноваження, а сама Нацрада не є правомочною. 

Раніше таке рішення ухвалити Нацраді забороняв суд. Однак нещодавно він скасував своє ж рішення після прямого впливу на суддів з боку влади, про що неодноразово писали в ЗМІ.

Своїм спецмарафоном ZIK нагадав, що у вільній країні не вигадують причини, щоб обмежити свободу слова та поділити журналістів та медіа на правильні та неправильні. 

Дивіться повне відео марафону. І захистимо свободу ЗМІ, збережемо демократію у країні разом.

Довідково:

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...