Новини » Світ 26 вересня, 2019, 11:50
​"Талібан" зняв заборону на роботу ВООЗ на території Афганістану
 Фото EPA-EFE
Фото EPA-EFE

Бойовики "Талібану" дозволили роботу Всесвітньої організації охорони здоров'я на підконтрольних територіях Афганістану.

Про це повідомляє Радіо Свобода

Згідно з повідомленням, таким чином було скасовано попереднє рішення бойовиків, коли у квітні "Талібан" звинуватив  ВООЗ і Міжнародного комітету Червоного Хреста у здійсненні підозрілої діяльності пов’язаної з кампанією вакцинації від поліомієліту та заборонив їхню діяльність на підконтрольних територіях.

"Після врахування недоліків і після постійних контактів і зустрічей із нашими представниками ВООЗ отримала дозвіл на свою діяльність", - зазначив представник талібів Забігулла Муджадхід. 

У своїй заяві військові гарантують безпеку співробітників ВООЗ, але водночас вимагають, щоб організація проводила лише роботи, пов’язані зі здоров’ям, отримувала дозвіл екстремістів перед тим, як наймати працівників, та проводила кампанії з вакцинацією лише в медичних центрах. 

Заборона діяльності гуманітарних організацій загрожувала погіршити і так невтішну гуманітарну ситуацію  в країні, яка є однією із трьох у світі, де зафіксовані спалахи поліомієліту.

Нагадаємо, раніше "Талібан" скасував заборону на діяльність Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) і відновив гарантії безпеки його співробітників, що займаються гуманітарною діяльністю в Афганістані. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 01:47 :20