На Донбасі затримують людей, які не мають паспортів «ЛНР-ДНР», – розвідка

Проросійський бойовик на Донбасі. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє про посилення командуванням російсько-окупаційних військ адміністративно-поліцейського режиму на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомляє пресцентр відомства.

Зазначається, що під приводом заходів нібито з протидії «українським диверсантам», введено додаткові обмеження на переміщення цивільних осіб та автотранспорту. При цьому співробітники т.зв. «правоохоронних органів» часто затримують осіб, які не мають паспортів «ЛНР»/»ДНР», за підозрою в «нелояльності» до окупаційного режиму.

«Водночас місцевому населенню подається неправдива та викривлена інформація щодо терористичної спрямованості дій Об’єднаних сил для виправдання нарощення заходів бойової та мобілізаційної підготовки російсько-окупаційних військ. У такий спосіб противник намагається нав’язати суспільству переконання про наміри України «силовим шляхом вирішити конфлікт на Донбасі», а також посилити антиукраїнські настрої серед місцевого населення», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, від початку поточної доби до 12.00 російсько-окупаційні війська на Донбасі відкривали вогонь тричі.

Loading...